View Single Post
Staro 08.06.2023., 19:53   #662
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Imam dnevnu i kuhinju kao jednu prostoriju i jedan dio kuhinje bih pregradio radi dodavanja vitrine, ali ne zidom nego drvenim letvicama, ovako nešto:

https://dupqmgrdwnev6.cloudfront.net...024.jpg?x31340

Od kojeg drveta najbolje kupiti i gdje? I od čega bi mogao biti ovaj crni okvir?
Vanjski crni okvir celik plastificiran i onda u njega se radi ispuna.
Najbrze rijesenje neki od trgovackih centara letvica 30 x 30mm (iz komada ne ljepljene jel ce se izbaciti ako se slozi tako u koso). I onda ides redom slozis prvo celik i profil u njega slozis okvir letvice, nakon toga rezes kut koji ti odgovara, 1 letvica pa jednaki prostor izmedu.

EDIT:
Meni trebam pomoc tko je radio elektricno podno. U obrtu/radioni sam obio sve do cigle i zbog prekompliciranog nacian uvodenja plina, izbacio sam ga iz jednadzbe i ubacio bi u WC elektricno podno. Vodu smo slozili i cijevi i trenutno imam do hodnika da budem na nuli 15cm. Wc je velicine 2.25 x 1.85m u grubo. Nije da ce se koristii za tusiranje ali kad vec imam prostora slozio bi po PS-u odmah sve.

Neke moje nedoumice i širok spektar odgovora je rezultiralo samo upitnicima iznad glave.
Kad i na sta se stavlja hidropremaz.
Di je najbolje ubaciti tvrdi EPS u pod i s cime ga zatvoriti.
Koliko je uopće efikasno električno podno te dali postoji eventualno nešto sto bi u ovom trenutku moglo njemu parirati, netreba mi kao da zivim svaki dan. Dali je bolje ostavit ga stalno uključenog ili ga po noći gasiti pa opet paliti.
Ako je recimo dolje beton dali mogu utopiti elektricno podno i odmah preko njega u prolazu stavljati plocicu, ili moram ici iz 2 sloja?
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna

Zadnje izmijenjeno od: fre@k. 08.06.2023. u 20:06.
fre@k je offline   Reply With Quote