View Single Post
Staro 31.10.2015., 10:06   #23
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Tih par stotinki razlike u pritisku prstom ionako nema utjecaja na percepciju fluidnosti uredjaja. Za pravi osjecaj brzine u radu naravno treba imati mob u rukama jer se svi online testovi svode na otvaranje aplikacija ili jos gore, benchmarke. Uopce ne sumnjam da 5X jest fluidan ili da ce biti, samo nije nekakav upgrade u odnosu na 2 god stari N5.

Steta je sto google nije ponudio 5P verziju jer mislim da bi bila veliki hit.
Slazem se, meni jos najvise smeta sama velicina 5x-a... Ne kuzim cemu toliki ogromni bezeli
kad nema dual speakere i sama cinjenica da ima 147mm visine a ekran od "samo" 5.2' mi je .
Pa jbte moj G4 ima 149mm visine , iako jest nesto siri al zato ima 5.5' ekran ili jos bolje
G3 kojem u 146mm visine stane isti ekran... U usporedbi jedan G2 je skoro 10mm nizi a ima isti ekran ko 5x...
Lose su iskoristili prostor i po meni je taj mob trebao biti samo malo veci od nexusa 5.
Ostale komponente su mi ok osim baterije, opet se mogu pozvati na G2 i njegovu 3000mAh
bateriju. A nebi ih ubilo ni da su stavili 32Gb kao pocetni model umisto bijednih 16Gb, al to ocito ne smeta svakome...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote