View Single Post
Staro 09.09.2019., 16:14   #2629
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Rosberg je novi Villeneuve. Nema dominantnu osobnost i kao takav je nezanimljiv komentator, influenser i jutub personaliti, pa ide na kontroverzu/suprotnost. Dok je vozio F1 mi je bio skroz ok momak, pristojan i dovoljno brz da parira Hamu. Isto pitanje kolko je i tad bilo pritisaka unutar tima, ali sveukupno mi se čini bolji vozač od Bottasa. Bottas je baš Barichello klasa. Također, sve sezone koje je Ros odvozio sa Šumijem u Mečki je završio ispred.

Zamjena Maxa i Vettela bi bila super stvar. Pogotovo ako dođe do značajnog napretka u pogledu Honde .

@Drug i @Ferr, mnogo dobri postovi, gušt za pročitat. Dobra memorija



Ne znam dal smo gledali istu trku, ali nije bilo 2 kruga već značajno više. Približio se ozbiljno leclercu u 3 navrata, na ispod sekunde. Prvi put kad se približio u istom krugu je sfušao ascari i izgubio pola sekunde, ako ne i više. Drugi put kad se približio, došao je dosta blizu na start/cilj ravnini, fulao je kočenje na prvoj šikani i opet izgubio bar pola sekunde.

Zadnji put je došao ispod sekunde pred sam kraj, al bilo prekasno.

To su situacije koje razdvajaju odličnog i prosječnog vozača. Tu i tamo Bottas zna zabljesnut, ali čini se da nije mentalno dovoljno jak za izdržat pritiske na stazi i unutar tima..

ne trebamo se hvatati za slamke, ali realno bottas je imao 3-4 kruga, a prije ga je pokusavao dostici jer je bio dosta iza. No opet, hamilton nije uspio kolko, 30, 40 krugova? I vozio mu se na guzici cijelo vrijeme, i sad ocekivati da ce jedan Bottas, Mr. "ne znam vozit pod bilo kakvim pritiskom osim kad je prazna staza ispred mene" nesto napraviti u par krugova je bilo jako optimisticno


Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Vidiš, sada i sam postaješ moralna vertikala


A za njega smiješ (šala naravno) iako u tebi još postoji potreba, vidim da se trudiš i suzdržavaš što cijenim i poštujem

Hvala Bogu da je Charles dobar koliko je i da Ferkan može potegnuti na ravnom,obećavajuće za budućnost.A ovaj McL,ko da ih je neko posro, koliko su već bodova prosuli ove godine na račun kvarova,otpadanja točkova, glupih dodira i odustajanja. Prvo su nedovoljno pametni da sklope bolid kako spada, a sad napokon kad imaju nešto s čim mogu biti konstantni i u bodovima te čekati kiks najboljih za pokoje postolje, a ono nesreća za nesrećom.To je karma za Denisa i dovođenje onog deblog uništavača F1 momčadi.

ma sve je to zajebancija



nadam se da ce mclaren probaviti ove trzavice zadnje 2-3 trke, ali bojim se da ne bude ko lani, krenuli pristojno, i onda nakon polovice sezone totalni raspad sistema.

Zadnje dvije trke najveci tragicari Kimi i Max. Aj, barem Djovo uspio zavrsit na domacem terenu i usicariti 2 jadna boda, a realno je trebao biti jos 2 pozicije gore minimalno.
Gabre je offline