View Single Post
Staro 09.11.2020., 07:44   #183
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Imao sam oba prva broja, ali su zavrsili u starom papiru prije par mjeseci... Mozda sam bar ta dva casopisa mogao zadrzati, kad sam vec zadrzao Enciklopediju Igara....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk




Nije da se hvalim...al se hvalim.
Imam još neke strane gejming knjige, ali volio bi nabavit nešto vezano uz DOS igre ala ova Enciklopedija. Za Amigu imam par, i super su. Ali cijene tih knjiga su dosta visoke. Cca 300-400kn komad sa poštarinom.



Gornji red slijeva nadesno:

1001 video games you must to play before you die (ide od početka videoigara do cca 2012-13-e, cca 1000 stranica)

The story of Commodore Amiga in pixels

Masters of Doom (najbolja igra svih vremena; EOD )

The Bitmap Brothers Universe (ova mi je baš top, obožavam njihove igre, a ovo je odlično napravljena biografija samih BB-ovaca)

Nintendo 64 Anthology collectros edition (opis svih igara za N64)

Donji red:

Sega Mega Drive/Genesis collected works (sve o dotičnoj, od začeća do mega uspjeha)

Commodore Amiga A visual commpendium (namjerno dva M u commpendium ima nešto teksta, ali večinom pixel art sa Amige)

Sensible Software 1996-1999 (kao i knjiga od Bitmapovaca, vrh)

Playstation Anthology (malo o konzoli, malo o igrama, sama knjiga vrhunske kvalitete, ali npr slike i raspored unutra kao da su se igrala mala djeca, baš razočaranje lagano...od kakvih 60-ak € )
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 09.11.2020. u 07:51.
Disco je offline   Reply With Quote