View Single Post
Staro 10.01.2013., 21:50   #97
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
počeo sam čitati i nakon ovoga ugasio:

Citiraj:
David Icke u svom intervjuu tvrdi da je uvođenje štednih žarulja krajnje apsurdno. Pravi cilj je uvođenje SMART električne mreže u svakoj državi koja se zasniva na WLAN mjeračima struje i mikroprocesorski kontroliranim kučanskim aparatima što omogućava daljinsku kontrolu potrošnje el. energije, nadzor kučanstva iz jednog centra, ali i ono najvažnije: slanje subliminalnih poruka preko raznih frekvencija koje ti aparati (uključivo i štedne žarulje) emitiraju ili prevedeno na jednostavniji jezik: apsolutna kontrola svijesti i uma svakog pojedinca i to u njegovom 'najsigurnijem' boravištu, tj.vlastitom domu što je potpuno u skladu s smjernicama koje su iznijete u Orwelovoj knjizi '1984' i Huxleyovoj knjizi 'Brave New World' koji su u biti skoro 100 godina stari pamfleti (proročanstva koja se lagano obistinjuju) jedne od podružnica naših tajnih vladara iz sjene, tzv. Fabijanskog društva.
i onak... ŠTA SAM JA TO PROČITAO

dajte ljudi jedno je teorija zavjere i neka kvalitetna diskusija oko stvari koje nas okružuju i oke svjestan sam da nas nadziru sa 200 kamera dnevno i oke stavljaju rfid-jeve u čokoladu gore spomenutog autora (koju je naravno svizac zamotao), ali jel ovakve gluposti stvarno treba linkat na jedan forum računalne/tehničke/stručnije tematike?

da ne spominjem:

Citiraj:
Ovo je obična žarulja od oko 40W, mislim da joj je cijena oko 1kn. Daje toplo žučkasto svjetlo kao i sve žarulje s žarnom niti. Troši otprilike 180mA struje, što odgovara deklariranoj snazi: P=220V * 0.180A=39.6W. Temperatura nakon 10 minuta dostiže nevjerovatnih 148 Celzija.
šta bi sad trebali slaviti u 2013. žarulju koja troši ko omanji monitor, daje svjetlost 5 puta slabiju od jedne ledice iz mobitela i ima toplinske gubitke preskot 805ice?

c'mon...

Zadnje izmijenjeno od: syss. 10.01.2013. u 22:17.
syss je offline   Reply With Quote