View Single Post
Staro 06.01.2023., 18:01   #109
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Samo da napomenem da mod chipova nema odavno. Postoje tu i tamo neki modovi, ali za to će se ipak morati malo oznojiti da upogoniš pod jedan, a pod dva samo određeni modeli, sa određenim FWom se mogu modati tako ih je teško naći. Možeš moddat PS4 i stare verzije Switcha.

Moj savjet bi ti bio PS4/PS5 i PS plus pretplata essential minimum, ako ne i ona za đir jača i lupaš po igrama koje dobivaš na mjesečnoj/višemjesečnoj bazi. Puna cijena osnovne pretplate koja uključuje 3 igre svaki mj za godinu dana je bila 438kn npr, mislim da je ova za đir iznad nekih 750kn.

A što se switcha tiče, postoje 2 vrlo kvalitetna emulatora za PC koji vrte switch igre u većim rezolucijama i na većem FPSu od samog switcha. Yuzu i Ryujinx.

Ja recimo za te jednostavnije igre sa nećakinjom još uvijek imam svoj moddani Wii. Ne izgleda lijepo na LCD telki, ali je ona zadovoljna. Kolko sam skužio, doma igra neki Genshin Impact, to je valjda neka lobotomija za klince kao Fotnite...Kod mene more igrat samo ''prave'' igre.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote