Tema: Automobili
View Single Post
Staro 03.12.2022., 17:11   #64643
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor C.J.B. Pregled postova
U bome dobro si izvozio ove ljetne gume. Koji je to tocno model? Nije bas ovo uobicajeno za vidjeti nakon 10ak tisuca km...

235/35r19 na hothatch sigurno super izgleda, daj par fotki da vidimo.
Kod mene su na prednjim kotacima neobicno uske 225/40r19, na straznjima 255/35r19, udobnost ubij boze, ali dobro izgleda

Da li osjetis ikakvu razliku udobnosti zimske i ljetne posto su istih dimenzija pa mozes usporediti?

Pirelli P Zero. Pretpostavljao sam da će tako biti sa gumama, masovno se žale vlasnici I20N/I30N da gume idu kroz 10-15tkm, tako da mi nije bilo čudno vidjeti.


Što se tiče razlike, mekše su dosta ove zimske. Primijetio sam dmah nakon prvih 100m. Pirelli gume izgledaju kao da su "navučene" preko felgi, zato ću vjerojatno nakon još 2 mj sljedeće godine mijenjati u Michelin Pilot Sport.


Evo dvije slike, morao tražiti u WA jer ne slikam baš često:






Citiraj:
Autor Matebaron Pregled postova
U mom slučaju je novi auto morao bit suv jer dok smo imali golfa supruga je imala "osjećaj da je ovi šta voze džipove nekako gledaju s visoka".


Realno, veći je komfort i bolja preglednost. Ja koji ih ne volim, moram priznati da mi je dosta često zafalio nakon prodaje. Možeš ići preko bilo kojeg terena, ako je bijeli put, ne moraš razmišljati ako je negdje kiša napravila rupe itd.
Djeca, ulaz/izlaz, gepek, sve je na strani SUV naspram običnih.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote