View Single Post
Staro 27.02.2021., 20:57   #3008
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ne vidim poantu...dok sam radio u banci, sjećam se da je u bankomatima bio najobičniji Olivetti PC, zašto bi bio problem staviti DOOM na to
Bankomati se koliko znam jos pozadinski vrte na XPu kod nekih i dan danas

@Stef : Da, VIA Eden je unutra definitivno, iako ne mogu doci do nikakvih konkretnih detalja. Giga rama definitivno nije haha. Mislim da je ovo 2007 verzija prije nego 2014 Hirens mini-xp se rastepe i baca low virtual mem errore zbog premalo memorije/harda pa pola stvari uopce ne radi kako treba. Puppy se skrši na pola instalacije i samo ostane stajat na jednom mjestu, uspio sam nekako dignuti Core ali to je bilo cisto da vidim da li je komp uopce ispravan... Ali nasao sam u kutijici sa ramom kekse od 512 MB pa budem mu poduplao tih tuznih 256 koje ima sad unutra. U dolasku mi je isto 8GB CF koju sam namjenio za neke experimente na MMX-u ali prvo budem ju piknuo u mališana i stavio nekaj konkretno cisto da vidim kako radi u windowsima.

Btw djeco, pokupio sam danas onih "par desetaka disketa" od kolege D00D-a. Odokativno ima 100+ velikih i nekoliko stotina malih tako da slobodno se javljajte za pickup. Drive sam mrknuo sebi, sry Sutra opalim par fotki, čisto zato jer se ne vidi bas cesto takva hrpa disketa, pogotovo u 21 stoljecu

Edit: Lazem Stef, izdao ju memtest nakon sto sam utrpao 512rama unutra, ipak je Via C7(C5R).

Zadnje izmijenjeno od: Alien_200581. 28.02.2021. u 00:42.
Alien_200581 je offline   Reply With Quote