Tema: Automobili
View Single Post
Staro 28.05.2020., 17:59   #49584
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,642
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Mene je mozda onaj post od Sympathya spasio od sudara.
Nikada nisam imao takav SUV, i poznam samo jednu osobu koja ga ima (Q3), al ocito nije mjenjao gume.

Znaci nisam znao za tu problematiku s gumama i onda logicnu informaciju da takvi auti cesto imaju losije gume (bilo da raubaju stare ili da imaju kineze).

Sta mi to pomaze pitas se? Ionako ostavljam dosta razmaka od auta ispred da bi mogao opustenije voziti, ali sada kada znam ove informacije cu od takvih autiju ostavljati jos malo veci razmak. Just in case.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ne kužim ovo... Ostavit ćeš dosta razmaka od SUV-a ispred tebe, koji ima potencijalno loše gume?

Zato da se slučajno iz pozicije ispred tebe ne bi teleportirao iza tebe, pa ne stigne zakočiti? Ili da se slučajno kineske gume ne počnu vrtiti u suprotnu stranu tutta forza same od sebe?
Ako misliš na održavanje razmaka od auta koji je iza tebe...misliš juriti okolo i održavati svoj imaginarni razmak dok buljiš u retrovizor? Još gore

Svi ovi lančani sudari po gradu su rezultat buljenja u mobitele i svuda osim ispred sebe. Bolje da mobitel izbacite iz ruku nego što gledate u gume.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 28.05.2020. u 18:07.
1v@n je offline   Reply With Quote