Tema: Automobili
View Single Post
Staro 28.05.2020., 13:21   #49571
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Kaže jedan vulkić da najviše chine prodaje u bolesnim dimenzijama...sa montažama na mid life njemačke terence i slično(aka čobanwagon)...ML,X5,Q7 desetljeće stare....reko predivno...a ja da izbjegavam dve tone bullbar supported lima i željeza na ulju kada padne prva kiša
Grozno! Ali hvala za info... mislio sam da je samo manjina takva, šteta.
Baš jučer na putu do Siska zaobišao crni E90 u grabi... a cesta je bila suha i to na relativno ravnoj dionici. Ne znam šta se dogodilo, mogu samo nagađati da je bilo preticanje (bio je u suprotnom smjeru, iako je to teško reći ako se vrtio), naglo kočenje + loše gume... auto nije izgledao slupan baš, srećom putnici svi živi i zdravi, ali prednji desni kotač je bio pod 45, ne znam kako je to uspio.

Citiraj:
Autor komer Pregled postova
Točno to.iako svi računi od servisa su priloženi,tako da nema sumnje u to,ali kina bode u oči.
Onda je valjda samo neki lik koji ne razumije važnost guma, ali srećom su ga u ovlaštenom dovoljno uplašili, pa je redovno servisirao. Šteta što ovlašteni i ne prodaju dobre gume, pa da su mu i to prodali.
Sad imaš hrpu sranje guma... ja bi išo na 17 zimske na tvom mjestu, i to je puno jer zimske gume bi morale biti što tanje, a 17 ćeš teško naći u 195 recimo.

Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Neki čudan odsjaj/presijavanje postoji. Ispočetka je bilo čudno, ali sam se navikao.
Hvala, valjda cu i ja, inace je super odrađen posao. Samo me smeta što mi je stavio reklamu na zadnje staklo i bijelom bojom piše "Folije Camber", što osim što ružno izgleda, je i njegova reklama koju mi nitko ne plaća. Nije da su bile besplatne, pa da ću se okolo voziti s tuđom reklamom.
Elven je offline   Reply With Quote