Tema: Xbox 360/One
View Single Post
Staro 24.05.2013., 18:43   #17
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
sto se tiče igara i xbox i ps imaju svoje naslove radi kojih većina i kupuje konzole,i to se nemože ignorirati kao što sam gore napisao jedan od glavnih razloga kupovine konzole su mi igre tako da ako neki naslov koji meni odgovara ide isključivo na xbox ili ps o tome mi odlučuje kupovina konzole...ne o tome dali ću moći gledati televizor preko njega,derati se na konzolu dok neprihvati opciju koju želim,propišati krv dok ne shvatim kako radi i slično,...a i ruku na srce 90 posto stvari na konzolama ti ne trebaju,..kupuješ ih za igranje,..ubaci igru pokreni i igraj,...sve ostalo je tu ugurano samo da nabiju cijenu i da pretvore konzolu u neku vrstu multimedije...o samom imenu neću ni komentirati.internet memes je tu i više nego dovoljno izrugivanja napravio upravu si što se tiče da je dobro da imaš što više stvari u konzoli ali možda neki ljudi nežele to sve...možda neki ljudi žele spojit konzolu na tv upalit nove igre i igrati ih,..a ne plaćati dodatnih milion novaca na gluposti koje ću možda koristiti 2 puta i koje mi nisu ni 1 posto bitne za igre :S ma sve je nakon playstation dvojke ošlo u 3 pm :S
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote