View Single Post
Staro 23.06.2011., 21:23   #178
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Quantum Pregled postova
Ove high-end ASRockove ploče se čine kao ozbiljan proizvod, ali ako je stvar dati 500 kn za peace of my own mind - dat ću 500 kn.

OK, sve pet, fućkaš 10, pa čak i 100 MHz (nisu mi bitne takve razlike) i neka je to tako - a kompatibilnost sa ostalim komponentana? A trajnost pod većim opterećenjem?

Ja ploču koju kupim ne mislim/ne želim mijenjati bar 3 ili 4 godine, bitnija mi je izuzetna stabilnost, totalna kompatibilnost i pouzdan rad
E sve to sto si ti rekao te probleme za asrock ja sam imao s GB i sto sad ?Da ne bude da sam imao jednu plocu ,imao sam sranja s GB od P35, pa X58, pa P67, sa svima.


Nema tu vise price o kompatibilnosti i pouzdanosti.Garanciju imas na plocu , mem kontroler je u procu pa problema s memom vise nema i to je to.Kakvih 500 kuna za mir u glavi.Vidjet ces koliko ce ta ploca za g dana izgubiti na vrijednosti i onda cu te pitat gdje je tih 500 kn .Odi na asrock kako ti i preporucuju, i ja bih ju uzeo da mi stvarno ova p8p67 nije dosla jako jeftino.


Citiraj:
Autor Quantum Pregled postova
Ako se smijem ubaciti u raspravu, složio bih se sa Wolverineom - pa tko po čitave dane kompresira gigabajte stvari sa WinRAR-om?
Benchovi su jedno, ali ne vidim kako čak i entuzijast/power user može iskoristiti u svakodnevnom radu brzinu te memorije, a da ona zaista opravda toliko veću cijenu.
Onaj kome komp ne sluzi samo za igru i gledanje filmova .Nemoj ovo gore shvatiti kao napad cisto kao dobronamjeran savjet
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote