View Single Post
Staro 26.05.2018., 11:05   #3
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Citiraj:
Autor vladjan1901 Pregled postova
Znači samo od jednom mi se pojavio black screen i kad se restarta, pri učitavanju win se opet black screena, maknuo grafičku i prebacio na internu na kojoj radi.


Sad čitao sam da bi trebalo updejtat bios, ali zadnji bios driveri za moju msi mbo su u .exe file, a na stranici piše da se obavezno m-flashaju kroz bios(što nije moguće s .exe) i da se instalira me8. Dali je sigurno flashat bios iz windowsa sa tom exe fajlom ili da idem na neku drugu verziju biosa, koju mogu flashbootat u biosu? skinuo sam i taj intel me8, neznam što bi trebao s time, navodno instalirati poslije flashanja.



Druga stvar, što je najpametnije za napraviti prije flashanja biosa, jer imam neke bitne podatke na hhd i na windowsima, ne instaliravaju mi se windowsi, ako nešto ode po krivu.


Hvala

Kad flashanja BIOSA,flasha se bios na matičnoj ploči,nema veze sa HDD,SSD i kompanijom dijelova za pohranu podataka ...


Odi na stranicu od MSI/suppord/download/ i nađi svoju ploču i zadnji bios, exe filek je za instalaciju i možeš fleshati preko windowsa,automatski će se pokrenuti ...


A jesi isprobao grafičku,prije fleshanja na nekom drugom kompu,meni više liči da je ona vrisnula ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote