View Single Post
Staro 12.06.2011., 01:03   #3170
Shogun5310
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Kod konzum u njemacku
Postovi: 261
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Kako najlakše saznati da li mi je pošiljka završila na carini (nemam vremena čekati onaj dopis, neki su rekli da zna potrajati i 10 dana), koga zvati? Zanima me konkretno za Rijeku/Pulu. Zvao sam riječku carinu na broj s weba, preusmjerili me na drugi tel., pa na poštu... Nula bodova, nitko ne može provjeriti paket na moje ime (nemam tracking ID).


Što se događa kada istekne rok za otvaranje casea u resolution centeru na ebayu? Imam li nakon toga neka prava kao kupac?
nemas mene su 2 puta sjebali osto sam laksi za 800kn
tako da otvaraj case i budi supak sto veci mozes

nedavno trebam nesto kupit procitam opsi sve mi odgovara i kupim i onda taj predmet dodje do mene i naravno ne odgovara, posaljem mu mail i pocne me zavlacit 44 dan mi kaze javit cu ti se u roku od 24 sata ja otvorim case , onda mi kaze zar si takav i otvorio si case , oda mi kaze ajde mi vrati to natrag za kinu i dat cu ti refund, naravno na tu foru sam vec jednom nasjeo , pa sam mu reko ako hoces da ti vratim postarina ti je 20$ sto je 1/2 cijene predmeta, nakon toga mi je reko ajde prodaj taj predmet i imamo obostrano zadovoljstvo na sto nisam pristao , i vratio mi je lovu danas , Uglavnom sv ti likovi na Ebayu su supci i bravo vama decki koji ste ih sjebali .
Druga prica od prosle godine, kupio sam 2 perdmeta 500kn su , i naravno debili oba poslali kriva, a posto sam uzimo od njih 10x reko bit ce fer, ponudim im da plate postarinu od 200kn i ja im vratim to natrag, na sto oni odgovaraju da ne zele da ja vratim o svom trosku, naravno nisam jeo bjesne gliste, case je bio otvoren, nekako smo se nagodili da ja platim samo 8$ postarinu pa ce mi poslat nove predmete , ajde platim ja njima 8$ dobijem trackingnumber zatvorim case , i nakon 1,5 tjedan dodje mi paket a unutra samo 1 paket , i sada imam doma 2 beskorisna predmeta koja i da zelim prodat nece nitko kupit .

treci slucaj je taj , da mi je iz engleske stiglo nesto i naravno potgano, frajer mi da adresu ja mu vratim natrag, i ot tada ni traga ni glasa i tu sam popusio 400kn

tako da mi od sada mogu duvat jaja , ako nesto signe krivo ili potrgano trazim refund i neka se karaju i tako je paypal uvijek na strani kupca
Shogun5310 je offline   Reply With Quote