View Single Post
Staro 19.10.2009., 21:46   #118
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Dvojicu prijatelja su mi mrtve pijane nalemali neki dripci ispred Piranhe nema dugo,pod dripci mislim šmrklji od 19,20g,šta im vrijedi da oni imaju 26,27 kad ih je bilo 10,i normalno bum,tras ananas. Potres mozga, drugi slomljena rebra i noga.

Pa ti pjevaj gdje se sakrio sedmi kontinentio.Šta ti tu možeš,došla murja sve ih pohapsila,i sad su ravnopravno na sudu,tko je koga prvi napao posve irelevantno,ali po kriteriju teških tjelesnih ozljeda napadači će nahebat,navodno i do 6mj zatvora ili 3g uvjetno,pa se ti tuci.

To je naravno nikakva kazna kad dobiješ izljev ko mali Ritz nakon 10 dana u mozak,i odapneš pa ne bih dalje komentirao,pošto svaki dan mislim zašto s autom nisam bio na toj bus.stanici da ih pregazim kao kerove sve.

Da svatko napiše svoje iskustvo imali bi bogat thread što bajki,što spama a što zbilje,tako da to i nema nekog smisla,zakon ide na ruku napadačima jer smanje njihovu ulogu,a ulogu žrve izjednačava sa napadačevom,tako da se sve svede na mir,mir nitko nije kriv,uvjetnu ili novčanu kaznu,i strah da se negdje opet ne sretnete po izlasku dotičnog i dotičnih iz pritvora.

Jadno nam je pravosuđe,Bogu hvala ja za 75km/h redovito dobijem speeding ticket,umjesto 60 da vozim,a ljudi s kojima sam odrastao i živio 20g na jarunu mi dobivaju batina pred zgradom faktički i sve što mogu na to reći je - fuck it. Nema smisla,nit se uzdati u policiju,niti u ičiju pomoć, sam si svoj majstor,imaš se veće šanse obraniti ako nisi pijan. Moji su nažalost bili ugaženi,ali po priči,i bolje - da ne osjete bol odmah,i lomove.
thedream je offline   Reply With Quote