View Single Post
Staro 03.10.2008., 20:54   #92
bail
Premium
Moj komp
 
bail's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Novigrad
Postovi: 129
Citiraj:
Autor bail Pregled postova
mislm mozda sam doasdan ali mi treba pomoc,ovako imam mushkinove black ascent xp3 pc 12800 memoriju,nikako a ma bas nikako nemogu dobiti brzinu na kojoj bi trebali raditi tj 1600MHz,u ausuovom maualu mi pise da bi uklucio dual channel moram staviti memoriju u slot a1 b1 tj prva dva od kojih je jedan crni a drugi narančasti,tako bas nikako nije funkcioniralo,u oba crna niti,malo sam cito po netu i tamo sam procito da je najbolje staviti memoriju u narancaste slotove,i gle cuda uspijelo je boota mi komp udem u win odvrtim prime95 nekih 2h sata ne baca nikakve greske,pokrenem 3dcmark06 i nakon 2min mi padne sistem,e od tada nikako vise da na 1600mhz udem u win,sve i svasta sam probo dizanje vol drama SB-a NB-a FSB-a smanjio cpu muti ukljucio xmp i nikako,bios je updejtan na zadnju verziju,kontaktiro mushkin oni mi poslali par postavka,jedino sam sa prvom imao jednom srece ali nisam vise uspijeo s istim postavkama evo i link od mushkina !pa ako je netko imao slicnih problema i uspio rijestiti bio bi mu full zahvalan da mi pomogne!
nista od pomoci ili?dajte ako netko nes zna neki savjet bilo sta da probam!?
bail je offline   Reply With Quote