View Single Post
Staro 17.05.2018., 23:26   #40565
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Deekay Pregled postova
Lik što prodaje ga je procjenio na 600kn. A ona 2 bajka cijeni oko 1700.

Kupujem novi jer mi je ovaj premali. 26" i dosta teško ide. Danas kad sam sjeo na ova 2 veća, osjeti se robusnost,lakše se gaze. Kad sam 3 puta zagazio on dalje ide sam, za razliku od mojeg kojem to nešto fali. Ovi su 28" ili 29" i veći su. Marka mi je totalno nebitna, samo da me odveze na posao i nazad, a da se ne preznojim svaki puta.

Još jedna stvar siguno ne manje bitna: imam sina 6 mjeseci, i uskoro ide korpa od naprijed, pa i to bih trebao uzeti u obzir. Gledao sam si i gradske bicikle nešto kao: GIANT , al to mi nekako izgleda za starije, a ne za mene od 29godina.
velicinu bicikla odredis najlakse da stanes preko rame, i ako ti je rama unutar 2 cm do prepone, toje tvoja velicina, ako "sjedas" na ramu, prevelik ti je bic. Ako imas puno lufta do rame, onda ti je malen.

drugo, to sto ti pricas da ti je tesko vozit, ti je najvise do samih guma na biciklu, ti imas jako debele gume s ripnama, pa naravno da je tezak za voziti po cesti. Kupi si uze gume sa skroz malom ripnom, odnosno bez ripne, i preporodit ces se.

Mos ti kupit bajk od 20k kuna i debelom ripnjacom, i biti ce jednako tezak za vozit.

ovakve si gume stavi ili jos uze
Gabre je offline   Reply With Quote