View Single Post
Staro 11.03.2019., 22:50   #2840
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
tko priča o naselju? strikno sam pitao van naselja, na otvorenoj cesti.

na motor ni ne sjedneš a da nisi već na 100. ali to ne-bajkeri ne kuže. u gradu još daj daj, ja se trudim ne preć 70.

edit - jurnjavu po gradu ne podržavam u bilo kojem obliku, ima u susjedstvu jedan sa yamahom r1 kojeg čujem vikendima da mi prozuji pored kuće da ga ni ne vidim (dobro pa ga čujem). i kolega s posla koji je auto-frik sa nekom napimpanom alfom koji do centra prozuji 120. to NE podržavam i kažnjavanje toga smatram normalnim. pa i riječani se sve više drže reda pa je 60-70 sad već postala normalna brzina, pred 10 godina dok sam živio na trsatu i radio relaciju do faxa s autom, bilo je normalno ić 90-100 centrom, a zaobilaznicom 150.

nemoš mi reć da je to isto kao i cesta koja ide od moščenićke drage do plomina, a koja ima limit 60 čisto zato jer je zavojita, ili buzet-vižinada koja ima limit 60-70 iz meni skroz nepoznatih razloga.
To nema veze sa bajkerima i "ne bajkerima"... Evo imao sam motor do prosle godine,Suzuki RF 600...i nikad mi nije doslo da vozim baš 100-130 iznad ograničenja...ako ti se jurca imaju staze za to...nebitno jel cesta izvan naselja,nabrzinu se desi sranje...osjetio na svojoj koži,zbog uljne fleke slomljena 4 rebra,kontuzija pluća,slomljeno rame,morali mi ugraditi metalne kopce da rame zaraste kako treba... Brzina 110 kad sam naletio na fleku,poceo plesati,prije izletanja s ceste sam uspio dobrano se izvući kočenjem i usporiti naravno,ali nažalost nisam uspio se potpuno ispraviti.

Da sam vozio brže ne bi me bilo tu...tako da i ta ograničenja postoje sa razlogom

EDIT - mene su ćopili u bolnici,jel se to računa??? Hehehe
Stanky069 je offline   Reply With Quote