Tema: DELL 2007WFP
View Single Post
Staro 10.10.2007., 00:49   #78
p3tar
Mozilla Slave
Moj komp
 
p3tar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 486
Evo baš sam izgubio volju za bilo kakvi review. Baš kako sam pohvalio monitore, bilo mi je čudno zašto me jučer počele boliti oči i pogledao malo bolje i eto ga na, ****ni FLICKERING na oba monitora, ugasio svjetla i bilo je i više nego očigledno, pogotovo na bijeloj boji, katastrofa. Znam da svaki LCD ima treperenje no ono se netreba vidjeti pogotovo ne u normalnom radu u browseru itd. Prijatelj ima Benq 20" duplo jeftiniji ni traga flickeringu osim sa slikama inverzije. Evo pukno sam video što sam nabrzinu snimio na youtube http://www.youtube.com/watch?v=ZzbiIWLqgU8
Ovo je sa normalnim brightnessom a kad ga smanjim na radni još je gore. Snimano je sa malo veće udaljenosti, bliže je još gore no nisam imao gdje staviti fotić osim na radnu fotelju.
Odma ću ih poslati preko dućana gdje sam ih kupio u Megatrend, jedino sam ih zamolio ako mogu umjeto Dellova dobiti Philips Brilliance 200P7ES modele u moju nadoplatu. Jer ukoliko neizađe nova revizija a06 nema mi smisla slati, mogu proći i gore.PFFFFFFFF

EDIT: Pokušavao sam sve, od mijenjanja kablova do kompa, no kao i ostali na netu sa ovim problemom to nije riješilo problem. Neki su i strujne kablove mijenjali stavljali monitore na UPS sa AVRom itd.

Zadnje izmijenjeno od: p3tar. 10.10.2007. u 01:19.
p3tar je offline   Reply With Quote