View Single Post
Staro 05.10.2019., 11:22   #17
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Moj C70 je sinoć "poludio" - upalim xbox, slika blinka i izgubi se nakon par sekundi. Prvo sam posumnjao na kabel, spojim konzolu originalnim kabelom koji sam dobio s njim - i dalje nema slike. Rek'o otišla konzola.
No danas spojim konzolu na drugi tv tim istim kabelom i paf - sve radi. Vratim se na TCL-a, bootam konzolu u safe modu i slika se pojavi no opet blinka. U opcijama konzole vratim rezoluciju sa 640*480 na 4k i eto slike, sve lijepo krasno. Ugasim je ponovno i upalim - nema slike?
Kada spojim laptop, sve radi najnormalnije. Ne kužim koji je vrag ovoj telki? Nigdje nema neke opcije da je se komplet vrati na tvorničke postavke? Onu kombinaciju s brojkama i "reset shop" opcijom ne računam jer to nije to. Verzija softa koji je gore je v543. Ima li netko ideju što napraviti prije nego ga ukrasim čekićem? Najradije bih vratio prastari v373 soft s kojim je tv došao, no ne znam koja međuverzija mora ići prije, zna li netko? Unaprijed hvala

EDIT: ipak je xbox odapeo, tj. HDMI port na njemu je na izdisaju. Već 2. primjerak u okolini s istim problemom...

Zadnje izmijenjeno od: Wuchko. 05.10.2019. u 22:15.
Wuchko je offline   Reply With Quote