View Single Post
Staro 28.03.2009., 09:13   #124
Friday
Proktolog
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 286
Evo i ja sam "uletio" u novi stick pa ukratko o njemu (ne znam jel ima već)...

Proizvođač: Apacer
Model: AH321
Kapacitet: 8GB
Kupljen u Konikomu za 129 kn





Stick je napravljen od neke ne baš osobito kvalitetne poluprozirne plastike. Nije baš ružan (subjektivan dojam). Naravno, kapica će mu vjerojatno nepovratno otpasti u slijedećih tjedan dva (kupljen jučer). Proizvođač se odlučio na totalno idiotski potez - stavili su "karikicu" na kapicu pa bi se vjerojatno ubrzo desilo da na privjesku vidim samo kapicu a od sticka ni traga. Unatoč ovome kupio sam Apacera jer mi je i prošli stick bio Apacer a izdržao je svašta - čak dva puta je slučajno opran u perilici.

Performanse...

ATTO:




HD TACH:



U real life-u se ponaša odlično. Kopiranje 98 MB podataka je gotovo za cca 8 sekundi. Kopiranje većih datoteka na stick ide brzinom od cca 14200 KB/s a kopiranje sa sticka cca 22100 KB/s.
Iz znatiželje sam na njega iskopirao virtualnu Windows 7 mašinu i pokrenuo ju kroz vmware - radi sporije ALI RADI.

Vrlo sam zadovoljan pogotovo jer košta vrlo prihvatljivih 129 kn a performanse su mu sasvim zadovoljavajuće. Uz malo kvalitetniju plastiku stick bi ostavljao puno bolji dojam ali i ovako sam vrlo zadovoljan i vjerujem da sam si našao novog poslovnog kompanjona koji će biti tu sve dok 32 GB modeli ne postanu dostupniji...
__________________
Freak Show Inc.
Friday je offline   Reply With Quote