View Single Post
Staro 28.11.2017., 14:14   #11
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Samo vanjske?
Kada si prvi put popravio, punio se cca jednom dobro, pa nakon trećeg puta je opet prekidao pa samo u jednom položaju ako držiš napeto prema gore (identično kao slano) i na kraju nikako, onda si ga drugi put savršeno napravio i evo, već godinu dana je bez problema bio.
Prije mjesec dana je opet počeo zezati da na pola punjenja padne s 1.1A naglo na 0A i piše da se puni (pa ga moram odspojiti) ili da u ni jednom položaju se ne puni pa se isprobavalo da ga se okrene naopako (ekran prema dolje) pa se puni ili da usb konektor nije do kraja uguran, itd. Te najnovije, uvijek 0.00A.
I išao sam otvoriti plastiku, vidio da se na samo jednom držaču drži, slika;

Umetnio usb kabel i držao prstom konektor prema dolje, isto 0A.
I dok sam vadio usb kabel (a nije bilo ni plastike tj zaštite da se ne ivuče cijeli konektor sam zajedno s kabelom izvukao i cijeli konektor)

Jedna nogica je bila zalemljena za vod krajnje desno, 2-3 prislonjena i 4 nogica savinata uz konektor 5 odcvikana. Ili je otpala u međuvremenu ili što?
Sada bi trebao zalemiti vanjske (čak i ima na ploči malo lema i srebrno je)
evo otpalo

Tj htio bi napraviti ono što mi je alvin prošli put napravio (taman dovoljno) i što je držalo godinu dana.

Btw ovo mi je uber super idilično kako da ispadne (s kineskih foruma prijedlog kako učvrstiti)

no nemam ideju kako učvrstiti dolje tako i nemam ideju što s ovim zavijenim bočnim držačem (a prije je bio ravni)

i nemam ideju mogu li još zeznuti ovaj lem i vod koji je još tu na vanjskim svojim "igranjem".
Probati ću ići u centar grada, SmartDoctor servis, imaju dobre komentare na fejsu. Asos (Andrea) je netko komentirao da nije pouzdan.
https://www.facebook.com/smartdoctor...46741602230736

Ovo je odlična tema za ostale, jer vjerujem da će se i nekom drugom kad-tad isto otići usb konektor na mobu/tabletu.
Šteta za ovog kineza, sve druge punim s istim punjačem (uz mjerenje V/A) samo s ovim problemi.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote