View Single Post
Staro 13.10.2014., 08:32   #90
Deamon101
Premium
Moj komp
 
Deamon101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 507
Odgovorno tvrdim da u IT branši(tu ne mislim na one koji briju na aplikativne spike i cloud poslovna megamix rješenja nego prave znalce) ljudi ne koriste MAC proizvode. Ostali ljudi ponekad ih i koriste zašto je tome tako? Radim u velikoj firmi i kod nas je pravilo da što manje znaš raditi na računalu, veća je šansa da ćeš kupiti mac.

Jel stvarno istina da mac i dalje ne može procesuirati vektorsku grafiku danas u 21. stoljeću?

Jel stvarno istina da sa macom 90% stvari će ti biti nekompatibilno sa ostatkom normalnog svijeta?

Na poslu isto tako moram odrađivat za razne šefove razne sinkronizacije između uređaja, i moram priznat da iako je u početku išlo glatko nakon nekoliko desetaka primjera sa iphoneovima ipadeovima bugova ima kolko oćeš, tipa pukne na pola sinkronizacije bez obzira mijenjao kabel ili ne do neprepoznavanja uređaja od strane itunesa i sl.

Bavio sam se u svoje vrijeme web dizajnom dok je to bilo popularno sveukupno cca 6,7 godina i nijedan program mi nije štekao takoreći bez problema sam koristio cijeli bivši adobe i macromedia paket u punoj brzini tako da ni tu ne vidim opravdanje za drugi os.

Kupiti macbookpro, iphone x, i dat doslovno duplo više para je nebuloza i kosi se sa zdravim razumom te se može objasniti oprostite mi na izrazu jedino kur*enjem kao gledajte ja imam soma eura i kupiosam si iphone 6 a ti nemaš!

Zadnje izmijenjeno od: Deamon101. 13.10.2014. u 10:32.
Deamon101 je offline   Reply With Quote