View Single Post
Staro 07.10.2013., 12:09   #108
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Jedno marketinško pitanje (možeš odgovor iskoristiti i na web stranici) :

Ako već moram čekat monstruoznih 10-14 dana, zašto naručiti preko tvog web-shopa, a ne direktno preko nekog stranog koji šalje u Hrvatsku (npr. Amazona)?

Inače sve pohvale za otvaranje shopa i "europeizaciju" cijena. Zapanjilo me kad sam vidio razliku u cijeni npr. Define Mini kučišta između HR i Austrije, a da neke jače DELL XPS laptope i ne spominjem... Za tih par tisuća kuna se definitivno isplati sačekati .
Ipak sto se tice marketinga, tu postoji velika razlika kada ti privatno kupujes sa amazona i mene kao pravne osobe koja nabavlja od pravne.
Kako i ja "pricekam" da sjedne uplata, tako i mene strani dobavljač "priceka" da mu sjedne uplata pa narudzba ide u obradu, a to sve skupa ne traje 2 dana.
Vremenski ce se nekad dogodit i da za 5 dana dobijes robu ako se stvari poklope.
Stavljen je taj period iz iskustva, pa recimo najsvjeziji primjer od danas.
Neke narudzbe su trebale stici u petak i jutros poslane, medjutim, u njemackoj je cetvrtak bio praznik i za jedan dan se dostava prolongirala, narudzbe tako stizu danas, ja bi sutra trebao proslijedit kupcima ali sutra je kod nas drzavni praznik, pa htio ja ili ne, to je sastavni dio posla na koji ja nemogu utjecat.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote