View Single Post
Staro 15.04.2011., 22:25   #62
unknown99
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 11
Nebi bas rekao da ste nesto previse spremni prihvatiti suprotno misljenje.

I ne uletavam na nikakvu osobnu razinu.Kao sto sam rekao na kraju, kupio sam uredaj zbog sebe.5 puta sam ponovio da se ja nista ne ljutim, ti imas svoje uvjerenje, ja svoje.I gdje sam ja rekao da nisam spreman prihvatiti tude misljenje? Dapace xy puta sam naglasio koristi sto ti odgovara, i necu ti govoriti to ti ne valja.

Samo da obrazlozim tvrdnju, citiram:Zato što potpisujem McG-ov post gdje je ruku na srce rekao istinu? Apple danas nema neku ekskluzivu od hardvera

Dakle pod pojam "svojih" komponenti sam samo mislio da su ugradene komponente ukomponirane da rade s njihovim softwareima.
Dakle, kad dobis Windows, ne dobis niti jedan Win paket.Osim sata, kalendara i IE koji je odmah zamjenjen najvesce drugim browserom.Evo sad da ja malo budem sarkastican.
Uz mac dobis iLife paket, niz drugih paketa u ponudi, a nisam bas cuo da ljudi o njima kazu da ne valjaju.To sam mislio pod tim pojmom.

Jasno mi je da se pojedine komponente proizvode od drugih proizvodaca.
Isto kao sto je slucaj sa HP, Toshibom, i ostalim brandovima.

Zasto sam napisao da izlazim iz rasprave?
Jer jednostavno jos nisam sreo nekog PC usera na ovakvim forumima koji je rekao super, jer ti lap dobar jesi zadovoljan.Vec uvijek ide klasicna prica, i pristupate sa pocjenjivanjem i visokim stavom. To je skupo, za 3x dobis bolje, Apple je samo marketing itd itd.Cim kad netko nesto napise odmah je iFanboy kojem je Stevo isprao mozak i sl.A na takva natezanja ne zelim spamati niti gubiti vrijeme.
unknown99 je offline   Reply With Quote