View Single Post
Staro 25.09.2009., 08:36   #99
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
10 godina. Cek, ti to po nekakvoj vemuljskoj logici? Jeli to potrosni materjal? Nije. Jeli garancija na sve pa i materijal u tom? je. O cemu mi pricamo?

Dali je corsair bio prisiljen dati garanciju 10 g na gumeni stick? Dali je uvoznik to morao uvesti i preuzeti? i zadnje dali je ducan to morao preuzeti i ponuditi?
Da, trebali bi zamjeniti jer se ocito radi o gresci bilo u dizajnu, ili materijalu kojeg garancija treba pokriti.

E sad, corsair daje 10g, eesys daje 10g, a links 2g. Znaci ne mora se nudit cijela garancija. Ali to utjece na izbor, ja osobno uvijek biram sa vise, pa makar i skuplji..

Sad, nisam siguran dali se radi o kapici, ili je mozda stick ispao iz gume.... ali, gle nije bit u kapici, bit je u zastiti kupca. Ne da on mora misliti o dizajnu, materijalima i trajanju istih. Bit je u garanciji koja nije neko bezveze slovo na papiru nego obezbjedjenje da ce taj uredjaj raditi cijelo to razdoblje kako spada.
I bit je da ovi nasi uvoznici ne uvoze skart serije sa nedostacima ili vecim postotkom kvarova pa sisaju ovce zvane hrvati sa forama to ne spada pod garanciju (sto god bilo)...
Sorry, ali sam corsair ima drugi stick koji je dizajniran baš da se ne spiga
http://images.tigerdirect.com/skuima...vor16GB-C1.jpg

I ne, ne odgovaraju za tu gumu isto kako proizvođači auta ne odgovaraju za plastiku u autu. I zakonski kada se ti žališ i oni ti ne uvaže garanciju, oni su "nevini dok se ne dokaže da su krivi" (kako cheesy), ne ti. Tako da si ti taj koji nakon fizickog ostecenja mora dokazati da nisi ti kriv. Zato jedino što možeš je otići direktno proizvođaču koji ima feedback od korisnika ako su oni spigali nešto pri baš toj seriji recimo.

To da sam upravo ti leži u samoj činjenici da ako neki proizvođač nudi 10 godina garancija da nećeš naći dućan koji će toliko dugo nuditi.
  Reply With Quote