View Single Post
Staro 24.04.2018., 13:52   #5956
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Pozdrav, imam pitanje. Uzeo sam Net + Tel paket od VIP-a, brzina od 10mbps-20mbps i flat telefon. Usluga aktivirana i maksimalna brzina je 8mbps dok je upload "pišljivih" 50kb/s. Na moj upit oko postojeće brzine su rekli da sam spojen na paricu preko koje ne mogu dobiti veću brzinu, na upit dali me mogu prespojiti na bržu sam dobio odogovor kako internet dobivam preko infrastrukture drugog operatera (čitaj T-Com) i da zato ne mogu na to utjecati (što je po meni živa idiotarija jer mene kao krajnjeg korisnika ne zanima preko koga dobivam net, jer ako mi ti kao moj operater nudis taj paket i tu brzinu na mom području onda je moraš moći i isporučiti).
Inače u istoj ulici ljudi koji su na T-Com-u, H1 telekomu i Iskonu (koji su svi pod T-Comom) imaju i veću brzinu pd 20mbps što znači da se ta brzina može imati. Mene zanima dali ja što mogu poduzeti po tom pitanju? Kome se obratiti jer VIP očito neće ništa poduzeti a na t-comov upit još prije prelaska na ovu brzinu sam dobio odgovor tipa "pređite kod nas pa ćemo vidjeti što možemo napraviti po pitanju veće brzine".
ibme74 je offline   Reply With Quote