View Single Post
Staro 23.04.2018., 13:59   #5954
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Skidaš na nekom najbržem serveru i uploudaš istovremeno i vidiš da li ti daje 10+ MB/s ili ti kao i meni dok uploudaš down padne na 2MB/s pa čim kenseliraš ili se dovrši upload, download opet skoči na 10+ MB/s.

A kako isprobat, ja ti recimo sa nvidia servera skidam drivere za grafičku obično tamo potegne kolko ide skužio sam i uploudam na wetransferu tamo potegne up do kraja isto pa ako vidiš da ti nije jednaka približno brzina znači nije simetrična veza.

Sakupljam iskustva drugih korisnika pa onda ću fino pisat HAKOMu da nas nisu obavijestili za to da nam veza više neće biti simetrična jer za vrijeme amisa sam imao simetričnu vezu iliti kako je pisalo zajamčenu 50/50, a ko je nadoplatio kao ja imao je 100/100. I prije mi je najnormalnije radilo to da sam mogao uploudat i download na max. brzini istovremeno. Čim je VIP preuzeo su limitirali server tako da nemožeš uplodat i download na max brzini.
Meni se cini da bas to i nije neki odgovarajuci test za istovremeni UL/DL, za test sam pripremio sazeo jedan rar file od 2 GB.
Pokrenuo sam skidanje drivera za graficku sa stranica AMD, file od 462 MB i istovremeno na "We transfer-u" pokrenuo upload tih 2 GB, drivere je skidao brzinom od 7 do 9 mb/s i za to vrijeme je uploadao taj file od 2 GB cca 20 minuta.
Dali je test ok i dali ti iz njega mozes izvuci pozitivan zakljucak, neznam.

Cilim je offline   Reply With Quote