View Single Post
Staro 11.03.2018., 20:06   #5944
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Meni je ugovor upravo izasao prije par dana, znaci po tebi mogu ocekivati da mi ukinu uslugu, ne kuzim zasto, dok koristim i placam njima dobro.
Kod mene u zgradi od cca 50 stanova na optici samo nas 6 i to vec 4 godine, nista se nije promjenilo, ostali su na B.net-u ili su sa B.net-a polako presli na nekog drugog provajdera.

Kod mene je sličan slučaj u zgradi. Ugovor mi traje još nešto malo više od godine dana. Mogu i kasnije nastaviti koristiti istu uslugu, no bilo kakva promjena poništava ovaj paket.

Ali nakon isteka ugovora ako netko od vodstva tvrtke odluči ukinuti ove pakete, mogu im se samo zahvaliti na suradnji.

Defiiitivno su ovo izvrsni paketi i Amis je bio i više nego fer kod sastavljanja ovih paketa.

Ono što je zanimljivo da je jedan mali Amis mogao nuditi na svojoj optici ovako bogate pakete, a veliki VIP ne može, jer mu je generalna politika maksimalizirati profit pošto poto, korinici su im zadnja briga, to vidim svaki dan i osjećam u odnosu do nas kao korisnika.

Ovakvi paketi koje imamo nikako se ne uklapaju u politiku VIP-a, a kamoli da bi na ove pakete još mogli i doplatiti za povećanje brzine.
sakomako je offline   Reply With Quote