View Single Post
Staro 15.06.2010., 15:39   #68
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ajal' ga kakite, kad se moram barem pristojno izraziti...........

koristio sam do sada ove tvornicke paste sto dolaze, AC pastu, CM, zvakace, zalman, i cak tri vrste spire jer omiljena trgovina pretezno drzi samo njih. i sta jest - bluefrost spire, koja kosta cak 10 kuna - je vise nego ok. ima neka bijela koja jest dosta srot, ali srebrna (koja provodi struju ) je odlicna. ova bluefrost ne provodi struju i zasada mogu samo nju koristiti (ovi u trgovini odustali od srebrne kad su "maheri" spalili svoje omiljenje graficke "nanosenjem" paste), ali reci da je lose do bola je meni neshvatljivo.

i da, uobicajno je, kada izjavis nesto da valja/ne valja, reci i objasniti zasto ne valja. usporediti sa drugom pastom (po svemu, cijeni i perfomansama cak ), ali nikako po imenu i marketingu. ako zelite, neka mi netko posalje tubicu ove Arctic Silver 5, dat cu si truda i istestirati ako zelite sve svoje komponente u idleu i loadu; spire bluefrost protiv Arctic Silver 5.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote