View Single Post
Staro 21.09.2018., 14:09   #2530
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
izbjegavati direktan rad na trbuhu jednom kad kilaze na mrtvu i cucnju postanu iole ozbiljnije - je odlican recept za SNAP SOME SHIT UP, posebno donja leđa.
Jedno je vježbanje CORE-a, drugo su trbušnjaci.
Slažem se da je CORE jedan od najvažnijih za kvalitetan squat ili DL, ali trbušnjaci... bez njih se može bez brige. Ima masa kvalitenijih vježbi za core od trbušnjaka + masa ljudi ih radi na kosoj klupi za trbušnjake čisto tako da ih napravi.

Mogu samo potvrditi ovo što trpi kaže.
DL 200kg, digao s poda, nešto speklo u donjem dijelu leđa, i 2 mjeseca se nisam mogao sagnuti. Zato, oprez

@telefunken
Radi ono gdje se dobro osjećaš.
Kada vidim da "taman mi se skuha jesti, a ja gotov s vježbanjem" mi se više čini kao nešto što moraš odraditi nego želiš raditi. Ako ti je tako dobro, radi. Nećeš napredovati, nabiti masu nikada, ali radi. Možeš se izdefinirati na toj kilaži ali ništa drugo.
Ja sam nakon godine dana vježbanja pao s 122kg na 104kg (izgubio 20cm u struku), 178cm visina, još mi je cilj spustiti 10-15kg kroz godinu dana. Zašto to govorim. Obožavam teretanu, jedva čekam da idem s posla u gym. 4-5 treninga radim tjedno, obožavam ići. Cijelo vrijeme sam na youtube, gledam profiće, gledam kako pogoditi neki mišić, gledm izvedbe, gledaš što ću jesti, brojim si itd.
Doma ne bi to nikada napravio. NIKADA!

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 21.09.2018. u 14:16.
Mommistake je offline   Reply With Quote