View Single Post
Staro 30.04.2017., 14:12   #2710
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Događa se navodno i na A6000 (nisam dosad imao potrebe snimati više od 10 minuta u komadu). Dogodit će se i na Olympusu, Fujiju, Pentaxu, Nikonu, Canonu... Svugdje to fino piše. Netko to skriva više, netko manje.

Ako to Sony skriva manje od ostalih, zašto je to negativna kritika? Ja takve stvari cijenim, a ne da moram doć sa (Canon/Nikon/Pentax...) aparatom doma i to doživjeti sam, a na forumu su mi rekli da se pregrijava samo Sony.

Gore sam ti odgovorio na tvoje zamjerke kod A9. Ne vidim nikakav problem u onom što su napisali. Stavili su što aparat može i transparentno su istaknuli koja ograničenja može imati pri tome. Veći problem je kad tako nešto ne piše nigdje, nego moraš na svojoj koži osjetiti što može ili ne može.

O kakvom problemu sa 6300 opet pričaš, a da je popravljen sa 6500? Problem je ignoriran? Opet grijanje? Mislio sam da smo napokon zaključili da postoje ograničenja kod snimanja videa. Ne znam kako da više nacrtam da fotoaparat nije video kamera i ako hoćeš snimati bez grijanja i pregrijavanja da kupiš video kameru.

Ovo mi je kao da odeš trčati po gradu i obuješ kopačke, pa napišeš review da te bole noge od njih i zaključiš da kopačke ne valjaju.

Izgleda da moram velikim slovima

Citiraj:
OKEJ JE DA SE FOTOAPARAT GRIJE I PREGRIJAVA KOD PREKOMJERNOG SNIMANJA VIDEA JER ZA TU SVRHU NIJE NAPRAVLJEN
Eto, polako shvaćam u čemu je problem...

Od aparata koji je napravljen za namjenu "a", očekuješ da bude odličan i za namjenu "b" i "c". Ako nije, onda ne valja.

Od malog EOS M-a očekuješ da ima performanse aparata za sport. Neće moći...
Od fotoaparata očekuješ da će snimati video koliko bi ti htio. Neće moći...

Citiraj:
Autor Alvin Pregled postova
Neki objektivi rade nešto bolje (70-200 f/4, 18-35mm f1,8, 24-105 f/4) dok neki jednostavno neupotrebljivo za bilo što što se kreće (150mm macro f2,8)
Čekaj...ti si ozbiljan?! 150mm macro objektiv je neupotrebljiv za bilo što što se kreće. Čestitam, Kolumbo, otkrio si toplu vodu.
Bolje da sad odmah staneš s komentiranjem ovdje, jer se sad već žešće sramotiš.
AF macro objektiva je konstruiran za maksimalno precizan pomak, a ne za brzinu.

Ni ne čudi me da ti ništa ne odgovara...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote