Tema: Košarka
View Single Post
Staro 27.05.2019., 08:06   #3798
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Na koncu istoka, zaslužena pobjeda Raptorsa predvođenih izvanrednim Kawhijem. Svaka čast kako su izvukli seriju, baš ogromna želja i htijenje pogotovo u obrani. I konačno buđenje Leonardovih kolega jer teško da bi čovjek uspio sam izvuć. Od 0:2 do 4:2

Bucksi se prosuli, potonuli kad je bilo najteže. I ja sam dojma kako je psihički bila ključna ona treća utakmica koju su Raptorsi teškom mukom odveli nakon produžetaka na svoju stranu. Kao da su Bucksi očekivali da će sa laganih 3:0 iskontrolirati zbivanja inercijom, kad ono trebalo je i dalje kopat za još 2 pobjede. Nakraju izgubili 4 u nizu (3 vani) šta im se nije desilo cijele sezone da spoje 3 poraza u nizu. Jbg.

Nebi ja Antu previše krivio, nije se skrivao i nije bježao od odgovornosti. Jednostavno, ima tehničke limite koji će ga sputavat ako ne bude radio na njima, prvenstveno šut, em slobodna em skok šut em šut u svakom pogledu. Overall, možda lakše za ispravit nego da je mentalni midget. Mada, trebat će dobro prebolit ovaj poraz jer je sigurno vidio sebe u velikom finalu.

Djelovalo mi je za finale da su Bucksi bolja protuteža GSW , ali nakon odgledane serije finala istoka nisam baš siguran. Raptorsi mogu igrati defanzivno jako dobro. Iimaju za vođu igrača koji zna kako se osvaja i kako je biti mvp finala nba. Koji je kompletan dvostrano, a hladan kao špricer kad treba.
Također, kolege su se probudile i počele umakati šta je od krucijalnog značaja. Čeka se još na Greena (ne Geralda hehe) da krene i arsenal je tu, ima potencijal.

Imaju prednost domaćeg parketa, I ono šta je bitnije, imaju ludnicu u gradu i sa takvom energijom ništa nije nemoguće. Još da Drake istrola majmunoglavog Draymonda ili Currya ili KD ako bude igrao bit će spektakl na kub

Gsw nominalno ipak dajem ulogu favorita zbog velikog iskustva u pobjeđivanju serija ovog nivoa, ali svašta je tu moguće. Definitivno, ja sam uz Kawhija i Raptorse

Zadnje izmijenjeno od: Ante M. 27.05.2019. u 08:12.
Ante M je offline   Reply With Quote