View Single Post
Staro 05.09.2014., 09:42   #30
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor virus1 Pregled postova
Brijem da je čovijek mislio da je isti shit po perfomansama i potencijalu @syss izvrti cinebench zanima me score.
Ma naravno, jebemu, u životu koristim izraz "isti shit" samo kako bih ukazao na slične značajke objekata usporedbe, a ne da su ti spomenuti shit

Znate ono, vidiš BWW-a M3 i nekog Audija S4 i ono, "naaah, isti shit"
U tom smislu

Svakako bi bila zdravija tržišna utrka da i AMD ima dobrog konja u high-end segmentu CPU-a, ali kao što kolega kaže, ukeširali su se sa GPU-ima (koliko su samo love izvrtili u konzola-bizmisu?) i vjerojatno se restrukturiraju na profitabilniji segment.
Nisam nikakav fanboy (iako dammit, sad kad si vidim sig kao da i jesam, i još k tome komunjara ), ali baš mi je žao kako je Intel pwnao AMD, i kako je ovaj polako ali sigurno gubi utrku.

Sa aspekta gejminga, ova priča o optimiziranju igara za multithread traje vječno, a ništa značajnije se nije dogodilo već dugo, ima par igara koje dobro utiliziraju više jezgara, ali ih na prste jedne ruke možeš nabrojat. IPC i manji broj (bržih) jezgri su i daje FTW.

No dobro, obitelj FX-eva će sigurno još držati sve dobrih 2-3 godine, a onda ćemo vidjeti dalje
Sam Fischer je online   Reply With Quote