View Single Post
Staro 24.02.2010., 14:45   #26
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor dafa Pregled postova
bas me zanima kako komično izgleda odabir pri kupnji monitora kod njih u tom optimumu.

"da, stalak mi izgleda čvrst, plastika se čini solidna, dizajn je fora...ajd niš uzeću ga, možda će i slika bit ok!"
hahah
evo jos jedan pozivtivan(u odnosu na onaj od cneta..) review ..jedva sam ga nasao..
Citiraj:
When we unpacked the VP2365wb, we didn’t think it was anything special. It was only 23-inches and didn’t seem to have the bells and whistles of other monitors in this review. However, when we started testing for color accuracy and image quality, something funny happened. The VP2365wb started doing almost as well as the expensive LCDs.
http://gcn.com/articles/2010/02/15/r...10.aspx?page=9



P.S evo jos malo iz optimuma
Moje pitanje ...Dakle,vi imate monitore na policama koji su novi ali raspakirani .Sad ako kupac (u ovom slucaju ja) dodje do vas i vidi monitor na polici ,zasto onda vi nebi na njegov zahtjev upalili taj vec raspakirani monitor?
Citiraj:
Poštovani,

Rasprave oko isprobavanja su suvišne i gubljenje vremena..
Molim držite se načina na koji mi poslujemo: Ne odobravamo isprobavanje nove robe. Ono što zatečete kod nas u poslovnici je kriterij po kojem radimo i tu priča završava..
__________________
viper je offline   Reply With Quote