View Single Post
Staro 25.02.2014., 21:45   #894
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
sudeći po komentarima nekolicine članova u susjednom threadu, novi driveri još i doprinose porastu u performansama određenih novijih naslova, tako da ti ne bi trebalo bit problema.

dakle, temeljito počisti stare, otiđi na nvidijin site i 'ručno' skini drivere, pokreni instalaciju i postaj kasnije kako (ni)je prošlo.
dakle, sve da ih obrišem, dakle imam u ponudi još audio virtual PysX graphics drivere vision controler driver itd, i onda ovaj 334.67 ovog 89 mi nema instaliranog, iako je kao instaliran. u control panel mi ga nema, sad zašto nemam pojma a trebo bi bit jer svi novi programi se tamo pokažu. e da ja i koristim onu kvačicu na beta drivere, jel to normalno da je isključim?

dakle, samo mi još to reci, dakle mogu sve pobrisat i onda na nvidijinu stranu i tamo skinut ove najnovije i sve bi trebalo radit ko i prije još i bolje?

mene samo strah, da nije meni to toliko brzo pa da mi se samo čini da ne valjaju, jer meni je ovo čudno priej svega jer sam puno brži nego prije i imam puno brže skidanje vitalitya, ono malo ih brže i ubijam ali mi oni osjetno brže skidaju helt što mi se nikako ne sviđa, pa imam dojam da je neki lag ili problem do drivera, jednostavno mi ovakav gameplay nije nekako normalan, možda je sve ok ali meni možda ti novi driveri ne pašu, ali napravit ću ovo što si ti reko, samo mi reci dal mogu to sve pobrisat bez nekih većih posljedica?

Zadnje izmijenjeno od: KorisNick. 25.02.2014. u 21:50.
KorisNick je offline   Reply With Quote