View Single Post
Staro 25.02.2014., 17:28   #890
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
jel se vama ugasi komp prilikom instaliranja 334.89 drivera?

ovi 334.67 sam normalno instalirao, sad ove 334.89 mi u sred instaliranaj ugasi i onda mi kaže da mi je comp pretrpio ozbiljan problem u onom plavom ekranu. i onda mi nudi safe mode i start windows normaly, i ja ih startam normalno, i piše mi da su instalirani ali sumnjam da jesu jer vidim da mi u D3 probleme rade, ono igra mi je nekako nestabilna, imam dojam da nešto niej u redu.

može savijet, isto tako dobio sam novu matičnu, a nisam instalirao nanovo windowse već su ostali stari da nije to problem? i ima li nekakve velike razlike u gamingu, između Extreme4 tu trenutno imam, i moje bivše Extreme6 mislim da to nema veze s time, mislim da je do ovih drivera ili toga što mi je serviser preporučio da nanovo instaliram OS jer da zna ponekad bit problema, ali ja ne bih nikako nanovo instalirao sve jer ću opet dva dana provest instalirajući igre i sve ove stvari što imam na kompu, pa bih volio otkrit šta je problem i izbjeć to instaliranje OS nanovo. može koji savijet, hvala.

možda da pobrišem ove stare drivere, pa onda da instaliram nove ili šta da radim, ne bih opet htio obrisat nešto što ne treba brisat, da samo ne pogoršam problem.

e da još da vam ovo kažem, u control panel mi pišu da su instalirani driver 334.67, a ovih 334.89 nema nigdje, iako mi GFExperience kaže da su uredno instalirani, i da imam najnovije drivere, ali kažem vam na pola instaliranja mi se komp zagazio i rečeno mi je u tom plavom prozoru da se komp zagasio, da ne bi doživio ozbiljne probleme. nešto u tom stilu.
KorisNick je offline   Reply With Quote