View Single Post
Staro 25.09.2019., 13:01   #65
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Jucer stigla Cooler Master MP510 XL 900*400*3 mm i nakon sto sam koristio poprilican broj podloga od tkanine (Steelseries QcK+, Razer Goliathus, nekakva Sharkoon kojoj se ne sjecam ime, Speedlink Atecs XXl i vjerovatno jos neke koje sam zaboravio) mogu reci da mi je ovo daleko najbolja do sada.

Problemi kod svih podloga do sada su bili ti da koliko god se trudio da ih cistim i perem par puta godisnje (nekim blagim sapunom) mrlje bi se vratile nakon kratkog vremena, materijal bi se istrosio, a ljeti bi upile toliko znoja da je to bilo uzas za igranje.

Nakon malo istrazivanja saznao sam za podloge kao sto je mp510 koje se prave od Cordura materijala koji je vodootporan pa reko ajmo probati. E sad nije stvar samo u tome da je materijal takav kakav je, podloga se razlikuje sto je tekstura materijala dosta razlicita nego kod standardnih podloga od tkanine. Na prvi pogled (i dodir) covjek bi mislio da se radi o control podlozi, ali mis nevjerovatno dobro klizi po njoj i kad ga treba zaustaviti opet pruza odlicnu kontrolu, reklo bi se gotovo pa savrseno.

Sto se samog dizajna tice podloga je jednostavna, jednobojna i samo ima cooler master logo (onaj novi bez slova) na jednom rubu koji navodno svijetli kad upije svijetlosti, rubovi su takoder prosiveni.

Jedini minus koji bi istaknuo je taj sto je podloga malo grublja pa bi nekima to mozda smetalo. Meni osobno ne smeta iako igram na niskom dpi-ju i masem rukom na sve strane.

Svakako javim dojmove nakon malo duzeg koristenja.

Zadnje izmijenjeno od: guerra. 25.09.2019. u 18:44.
guerra je offline   Reply With Quote