View Single Post
Staro 31.07.2016., 23:44   #129
arrow
Premium
Moj komp
 
arrow's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zd
Postovi: 609
da ne otvaram novu temu nastavljam gdje sam stao

netko je napisao ovdje da kad jednom probas vodeno uvijek se vracas njemu, imao je pravo

prodao sam svoje homemade vodeno prije 2-3 mjeseca te sam ovo vrijeme bio na zraku ali vidim nije to za mene

upiknuo dosta povoljno custom vodeno od kolege sa foruma, reko vrag mi neda mira dok si ne poslozim vodeno kako bog zapovida

no i to nije bas sve kako treba biti jer xspc vodeni blok nema amd nosac nego od intela pa je moje "kemijanje" opet pocelo

vecina dijelova na okupu
EKVB pumpa i rezervar, XSPC vodeni blok, XSPC 360mm radijator, Magicool 360mm radijator, univerzalni Heatkiller GPU vodeni blok + blok za VRM (nije na slici), fitinzi i tekucina, sutra u dolasku 12cm ventilatori jer su mi ovi 14cm beskorisni





sve se ovo zapravo dogadja zbog blesave asus strix r9 390 dc3 koja se voli puno grijati

sutra krecem u rastavljanje i slaganje, sve cu lijepo evindetirati fotografijama pa objavim ovdje

jedinu stvar jos neznam, nisam pogledao, da li moze stati gore i naprijed radijator od 360mm u phanteksa, ako ne bude moglo smislit cu nesto

svaka preporuka, sugestije i komentari dobrodosli da ovo ispadne kako treba
arrow je offline   Reply With Quote