View Single Post
Staro 13.01.2018., 22:22   #3879
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Koristim HiveOS nekih 2 tjedna, takodjer preporuka. Par recenica iz osobnog iskustva. Instalacija je jako jednostavna, osobno sam instalira na stick jer ne zahtjeva hdd/ssd. Nakon instalacije, monitoring riga se prati kroz Web-ui... Isti podrzava ocitanje temperature svakog gpu-a, kolicinu hasha/s, hashrate watchdog, detaljne grafove za monitoring, podrzava oc nvidia i amd grafa, flashanje i sejvanje biosa, OS ima self-update (takodjer updatea drivere, kernel i minere), podrzava wifi, reboot/shutdown riga i jos dosta toga. Sve ovo se obavlja logiranjem na web-ui, udaljenim pc-om, mobitelom i sl. sto znaci jako puno ljudima koji ne drze rig tamo gdje zive ili nisu u mogucnosti imati monitor spojen da bi vidili stanje... Podrzan je i telegram bot koji javlja razne promjene po statusu riga (error, warning, info i sl. poruke po zelji). Sve u svemu OS se moze fino konfigurirati, meni zasad radi odlicno.
Pa skuplje je od SMOS-a... trebam testirati, ali jedino što vidim da je bolje a to je WiFi koji mi niti ne treba. I možda neke dodatne poruke errora. Ugl, baš ću probati.
FRipper je offline   Reply With Quote