View Single Post
Staro 05.10.2017., 14:17   #52
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
Čiji stav je glup , moj??.ljudi imaju webshop, ja platim prvo(moja greska) onda ne dobijem mail uopce, nazivam mobitel, ne koristi se, telefon se ne koristi, saljem mail..ne postoji, nije pronadjena adresa, sad vidim gase i web stranicu, bitno da se jos koja budla nasla da uplati, jbg ..nakon toga javljaju mi se na fejsu kao logistika itd..i znaju da je narudzba napravljena danas ali nije poslan mail zbog problema s logistikom i obecavaju mi da cu dobit svoju robu, preostaje mi samo sjest i molit Boga, ..nadam se da se vise niko nece sjebat..nije stvar u 100 kn al jest, ne rastu mi na grani
Citiraj:
Autor IvanaB Pregled postova
Potpuno negativno iskustvo. Roba kasnila par tjedana. Nakon što sam im javila da želim izvršiti povrat, više ni "a" ni "b". Mobitel ugašen, kontakt nemoguć.
Katastrofa!!!!!

Izbjegavajte u širokom luku
Citiraj:
Autor IvicaVinkovic Pregled postova
iskreno, da nije kolega kupio preko njih, i dobio naruceno, ne bi ni pomisljao na kupovinu preko njih, ali reko ajd, ocigledno nisu "shady". O kako sam bio u zabludi.

Molimo sve oštećene tj. one koji su uplatili za proizvod a isti nisu dobili da nam se obrate obavezno putem maila na info@topprodaja.eu. Neradi se o nikakvoh prevari nego o tehničkim poteskocama i bazi kojoj nismo mogli pristupiti te tako nismo bilo u mogucnosti obraditi narudžbe. Još jedna isprika svim kupcima i ovdje javno.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote