View Single Post
Staro 24.05.2015., 14:15   #111
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Citiraj:
Autor crazyy Pregled postova
ag008, da li je stavljanje tvornickog fw-a i importanje configa isprobano? ako tvornicki fw ima i defaultni pass za kriptiranje adsl/vdsl i voip passworda i flashanje zamjenji pass od iskona, importanje nece ici
Silver tip ima tvornički fw. Njemu radi. Sve je isto u konfigu (enkripcija) tvorničkog i njihovog (osim što dobijete supervisora i neke sitnice na tvorničkom).

Ja osobno nisam probao niti vidim razlog prelaska na tvornički.

Ovaj Iskonov mi zadovoljava sve potrebe, imam log i više manje sve radi dobro. A i oni imaju udaljeni pristup.
Odričem se bilo kakve odgovornosti ako nešto nepovratno uništite;

Po Općim uvjetima (članak 10. stavka 2., članak 11. stavka 9. i stavka 12.) ako koristite unajmljenu Iskonovu opremu (dodijeljeni Zyxel router s pripadajućom mac adresom) ne smijete ga otvarati, izmijenjivati, oštetiti (što uključuje mijenjanje i stavljanje vlastitog fw-a) te morate ostaviti uključen udaljeni pristup/management.
Ako nešto zeznete i ne možete vratiti na iskonov fw (a ne možete jer nismo izvukli njihov fw) imate veliku šansu da vam naplate 600kn jednokratne naknade za novi router.

Navedeno ne vrijedi ako koristite vlastitu terminalnu opremu.


Na tržištu nema puno vdsl routera, eventualno ako netko nabavi vlastiti zyxel preko njuškala (za sada se ne prodaju) može eksperimentirati.

Tako ako netko doista želi eksperimentirati ali na vlastiti odgovornost na prethodnoj strani se nalazi tvornički fw kojeg sam uploadao na dropbox.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote