View Single Post
Staro 14.03.2012., 14:31   #129
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,693
Citiraj:
Autor dhalos Pregled postova
Eto upiko sam dotični player najviše zbog podrške za reprodukciju preko mreže i evo prvih dojmova:

Najveći minus: nema hrvatskih znakova u srt titlovima na mkv-u, divx-u (katastrofa)
-upgradeo sam firmware na najnoviju veriju preko neta, no i dalje ništa... ali našao sam nekakvo i neprihvatljivo rješenje.. u sistemskim postavkama, odabere se jezik sučelja na češki, pusti se film i rade naši znakovi!!
jedan od jezika za postavit je i srpski, ali na čirilici, ali i tamo rade naši znakovi
-titlovi se mogu namještati (veličina, položaj)
-mreža radi od prve i vidi mrežni PC i probao sam pustiti par mkv-a i divx-a i radi ok (nisam imao vremena pogledati cijeli film)
-youtube player može poslužiti
-iplayer od BBC-a nije podržan jer valjda oni sa engleskim IP adresama mogu gledati
-ima ugrađeni browser... u nuždi koristiti.. nema flash.. i zna se zbrejkati
-sučelje je dosta brzo kao i browsanje po mrežnim folderima

Video Chipset: Sigma Designs SMP8655AD, kao i kod WD Live pa sam mislio da bude to OK player, ali sam se lagano razočarao zbog titlova
Vidim da otraga ima neki eSata/USB priključak....jel tu radi USB stick/disk kako treba ?

Ovo što si stavio na Češki je komplet navigacija kroz player ili se daju samo titlovi staviti na Češki ?

S obzirom da veliš da ima chipset ko WDTV Live ima li ikakve šanse da se na njega stavi firmware od WDTVa ?
tintin je offline