View Single Post
Staro 02.09.2019., 17:41   #2419
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Ne znaš ti razlikovati činjenice niti si "pismen" glede ovog sporta. To je jednostavno tako.
Za sebe mogu reći da sam nepismen za košarku, za odbojku, za tenis i hokej. Ali brate, koliko sam ja prazan za te sportove, toliko si i ti crna rupa od Supernove što se F1 tiče.
u pravu si, ti si jedna F1 VELICINA na forumu, tvoje misiljenje je jedino ispravno.
oh velicino, cudi me da nisi sa Croftiem i brundleom na televiziji vec koliko si pismen po pitanju F1.

imas neko visoko misljenje o sebi po pitanju F1, pa me zanima, koje su tvoje reference da bi tvoje izjave imale neku tezinu ovde pored nepismenog mene i ostalih nepismenih forumasa?
Mozda sam nesto propustio u cijeloj prici, bio si ukljucen u neki F1 team mozda, ili tako nesto?

Ili samo trolas kao i svi mi oko F1 jer realno, nemamo pojma nitko kako je to biti u F1 timu i sto se sve odvija ispred i iza kamera.

P.S. Nije Hamilton izgubio prvesntvo zbog kvarovaa, imao je on drugih trka gdje je mogao i trebao pobijediti rosberga, pa mu onda ni taj jedan dva kvara ne bi igrali.
Zato danas i vozi na pobjedu svaku trku jer je svjestan da ga neki kvar ili odustajanje moze kostati opet prvenstva, nebitno koliko prednosti imao.


Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ja sam od Maxa očekivao reakciju u stilu Pereza, koji je bio na desnoj strani Kimija (ispred Maxa), da bi u trenutku kad je vidio slobodan prostor, prešao na lijevu stranu i išao Kimija obilaziti s vanjske.

U tom trenutku bi logičan Maxov potez bio da se ubaci iza Kimija i riješi ga na Kemmelu. Bio je pohlepan i išao na guženje.

Možeš imati iskustva koliko hoćeš, ali pratiti 4 bolida ispred sebe, Pereza koji mijenja stranu i hoće proći s vanjske i povrh toga očekivati da će ova kamikaza napraviti to kaj je napravila...teško izvedivo.

Moglo je proći bez cijelog tog cirkusa, samo da je Max bio strpljiv.

tako je, apsolutno nepotrebno na silu riskiranje, bas odlika siledzije.
Gabre je offline