View Single Post
Staro 14.07.2019., 22:45   #577
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 239
Sređen komp kroz vikend. Na friško stavljeni Windows 10 v1903, chipset driveri i još neke sitnice s onog tutoriala s reddita. Sve šljaka odlično.

Isprobao sam Cinebench i tu je rez negdje kao i na reviewima. U Superpositionu dobivam za 3000 veći rez nego na i7 3770. Igre lete s malim, sve nekako radi glađe, tu i tamo je prošlim procom znalo trznuti,sad baš ništa. Temperature sam onak na brzinu pogledao i idu do 75°C. Zadovoljan sam kupnjom i performansama a još bude i bolje kad popeglaju bios jer mana su naponi koji variraju previše kad se ništa ne radi. Drži ga npr. na 1.3+v radi uključenog Steama i sl. programa. Praćeno sve s Ryzen Master jer ostali nisu još nisu updateirani za ove nove procesore, čekam HWinfo da srede, taj mi je glavni za te stvari. Još jedna mana koju nemaju svi a kod mene je da ne vidim uopće onaj welcome screen biosa kod paljenja kompa, samo crni ekran i moram derati po delete da uđe. To bi kakti trebao riješiti isključivanjem fastboota u biosu ali opcije nema. Isključena je ona opcija za to u power settings Windowsa ali nije pomoglo nadam se da budu riješili to novijim biosom.
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote