View Single Post
Staro 12.08.2015., 20:22   #303
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Zato što ti taj beep nema veze sa tim audio managerom.

Sad lijepo vadi van bateriju na ploči i totalno resetaj CMOS. I onda sve fino polako postavi na ploči, a na FAN control negdje stavi IGNORE ili tako nešto.
Ne znam kak je na pukljavom Điđibajtu to označeno, ali na Asusicama i ASRockicama lijepo imaš CPU FAN Speed i onda odabereš IGNORE, a ne N/A jer onda svira.

Vidi malo po netu šta kaže za tu tvoju ploču i njezin BIOS.

Nego meni više ništa nije jasno kod tebe. Imaš i7 750, i7 875K, i3 530, vodenu pumpu, pa noctuau, pa venomous X... kaj na kraju ti imaš i sa čime hladiš to???
sad opet sve skidaj,i grafičke i sve da bi izvadio bateriju...kak je prije sve radilo? i kakve veze ima cpu fan speed...sve je prije radilo normalno sa istim postavkama...ja nemam integrirani realtek zvuk nego imam diskretnu xonar dg karticu za zvuk,još sam disejblao sve u biosu od zvuka
...sve se pokvarilo od trenutka kad je đubre žuto,smeđe usrano krepalo(noctua ventilator) i kad mi se procesor pregrijal,ovaj i7 875k

fan control je bio pwn,nariktano u biosu da baci alarm kad pređe 70,alarm postavljen i da svira kad se zaustavi ventilator...sve je radilo normalno bez tog bipa i bez ovog šta mi se sad pojavljuje u device manageru...šta je to nemam pojma,nešto je za zvuk

Zadnje izmijenjeno od: esc. 12.08.2015. u 20:33.
esc je offline   Reply With Quote