View Single Post
Staro 30.04.2011., 16:48   #90
faal
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 197
Citiraj:
Autor Exxar Pregled postova
Poštovanje, treba mi novi laptop u ovoj cjenovnoj kategoriji.

Treba mi zamjena za desktop dakle da se mogu podnošljivo igrat narednih godina, vrlo važna mi je dobra kvaliteta izrade da mi se npr. ne počne pregrijavat do shutdowna bez vanjskog hlađenja par mjeseci nakon isteka garancije, da ne pukne jedna od baglama koja drži monitor i da ne ode dovraga utor za kabel od struje (da, sve te stvari su mi se dogodile na trenutnom lapu). Preferiram Lenovo,....... (jer nijedna od igara koje su mi ikad bile vazne nisu imale problema s njima, dok jesu s Radeonima).
........
Vidim ovdje na zadnjoj stranici da se Lenovo Y560 spominje kao nešto što bi odgovaralo ovom opisu (osim što ima Radeona, ali hej, ak je ostatak kompa imba...), no kakva je njegova kvaliteta izrade? EDIT: Pročitah recenziju koja je linkana negdje gore, izgleda da je kućište loše. Vjerojatno onda neki drugi komp tražim.

Hvala na bilo kakvome prijedlogu.
ja ga imam kao zamjenu za destkop. ovo sta si nabrojao - kabel od struje, monitor itd, je dobro napravljeno, bar sto se mene tice i nemam problema s tim stvarima. neznam u kojim si igrama imao problema sa atijevim karticama...

kuciste je lose, ali mozes ga normalno nositi bilo gdje. lose je u smislu da se savija. npr stavio sam si privrememo podlogu za misa, malo deblju ispod desne gume u kutu kucista i taj dio se podigne a ostale 3 gume su normalno na stolu, tako da smijesno izgleda. a neznam zasto ti je bitno kuciste kad ga koristis kao zamjenu za desktop, pa pretpostavljam da ce ti biti stalno doma. u ovoj cijenovnoj kategoriji sumnjam da ces naci sve to+kvalitetu izrade, trebao bi ici preko 7000kn, vjerojatno i preko 8000. s tim da ovaj model ima i 720gb hdd, sto je dosta vece od 500gb koji ima vecina modela u ovoj kategoriji, a ima i 4 jezgreni procesor. inace, trazi asus ili lenovo, po mojim iskustvima imaju nabolji omjer cijena-kvaliteta, a znaju doci i bez windowsa tako da su i zbog toga jeftiniji
faal je offline   Reply With Quote