View Single Post
Staro 06.11.2015., 14:12   #29
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Imao sam ja Nikimi diskove kad sam bio mlad i siromasan. Bili su mi do jaja. Oba.

No, van tvog mikrosvijeta, ATI i driveri u istoj recenici imaju dalekoseznu kriminalnu proslost jos od Ragea[1] pa nadalje. Svidjelo se to nekome ili ne, to su cinjenice.

[1]Stariji se sjecaju kako su onomad, a tome vec ima skoro 15 godina, budaletine same priznale fijasko s dual Rageom i NT-noidima.
je da, nvidijina proslost je bajna.. od prvih riva tnt modela pa nadalje.. uz to uzmes tvornici poluispravnu manli karticu pa se ti bori ..
to je vrijeme kad je "sve" bilo problematicno na ovaj ili onaj nacin, od windowsa, preko drivera , i gurali smo sa vise optimizma i znanja nego danas kad je sve bolje, uz svo znanje interneta itd..
o kvaliteti slike, varanju kroz drivere itd necu ni pricat!

dok sam radio u servisu ugradili smo i nvidija i atija napretek i sve su ljudima radile, osim ako nisu riknule.. ne sjecam se ni jednog slucaja da smo morali izvuc neku graficku karticu iz kompa radi drivera..
bilo je cudnih rama, ili tako nekih duhova eventualno.. i tu prica obicno staje..

ja jos nisam nasao mainstream usera sa ispravnom radeon karticom da mu nesto nije radilo za po doma.. zadnje sam imao 3850 i 4850 vise godina i radile su mi super..
vise sam problema imao sa gtx 560 kad je u pitanju hdmi nego sa 4850
slicne probleme primjecujem i sa "hardwerskim" ubrzavanjem browsera..
..ali mi nikad nebi palo na pamet ju pljuvat kad mi uz par klikova opet napravi ono sto mi je trebalo i to je to..


razumijem one koji nesto silno vole i preuvelicavaju iz neke ljubavi, ali nikad necu razumjet one koje se bave samo mrznjom , mrznje radi
da koristis linux, razumio bi da ne volis radeone, da koristis open cl i doma te nesto muci.. opet ok, kupis ono sto ti treba i hvalis to sto ti je super..
ali toliko ljudi ima kojima je taj proizvod donio bas ono sto je njima trebalo, a isto toliko ljudi je imalo problema i s nvidijama, i s windowsima itd, ali tu su si oni krivi ne nvidija..


dajte ljudi spustite vise loptu na zemlju i ne petljajte s prosloscu kako vama pase..
cinjenica je da je ovo dobrodosla promjena za AMD , koliko sam vidio dosta dobrih novih stvari su implementirali, i treba pricekati i vidjeti kako ce stvari zavrsiti, ali mozda i drugi napokon prestanu petljati s prosloscu jer evo sad je ako nista drugo novo ime pa kao takvo mozda neki novi pocetak..

svakako bi bilo dobro da pored tog softwarea poboljsaju i same drivere , iako kako stvari stoje po ovome sto se prica za dx12 , driver ce ubuduce biti lakse sloziti i vise ce do izrazaja dolaziti hardware nego savresno popeglan driver kakav je definitivno imala nvidia za dx11 po ovome sto se do sada moglo vidjeti
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 06.11.2015. u 14:25.
Eladio je offline   Reply With Quote