View Single Post
Staro 10.03.2018., 21:08   #5941
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Zvao sam prije par dana VIP i žalio se da više nemam simetričnu vezu koju sam prije imao tj. da kad stavim neki download i skida ga nabrže ako stavim upload sruši mi download brzinu na 1.4Mb-1.7MB/s i čim prekinem upload se vrati na nekih 10ak MB što mi prije ove migracije nikad nije radio. Prvo me tehničar stavio malo na čekanje pa je provjerio i kaže da imate pravo citiram šta je rekao prije je stvarno simetrično radilo 100/100 sad više od kad je VIP to preuzeo iz nekih sigurnosnih razloga su limitirali to i više se neće moći koristiti simetrično 100/100, a oke je lik kaže da je on inače bivši amisov tehničar i da stvarno može potvrdit da je to prije funkcionirali, a sad više ne funkcionira i da na žalost on niti bilo tko drugi tu ne može ništa niti poslat na neku prijavu da to poprave ni ništa tako je eto točno rekao. Također mi nisu uvažili žaldbu za umanjenje računa na sjebani wifi koji je bio do 1.2 do kad nisu flešali novi firmware, jadnici na kvadrat ono šta reć jebu nas samo tako.
Thermaltake je offline   Reply With Quote