View Single Post
Staro 27.12.2019., 14:43   #13
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,087
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Priznali su grešku i ponudili povrat, no to i dalje ne mijenja činjenicu da su me zajebali.



Izmijenio sam jer ostavljam mogućnost da su nenamjerno napravili grešku pa da okrenem drugi obraz, iako to nećemo nikad znati. Ne napadam sve redom, u 12 godina koliko sam ovdje, požalio sam se na prijevare možda 2-3 puta sve skupa. Od toga 2 puta u zadnjih mjesec dana. Ti si ovdje 2 godine. Pametnom dosta.




Ne glumim žrtvu nego jesam žrtva, slika je bila potpuno kriva, a opis sadržaja paketa nedostaje.
Kao što rekoh, jel to bila namjerna ili slučajna greška ne možemo znati, ali bitno da ti znaš da sam ja u krivu.
Slučaj pošte nema veze s ovim, logično da sam mislio da je Pošta u krivu, jer svatko normalan ako mora sumnjati između Pošte i prijatelja, da će prije optužiti poštu. Ali kao šta su me svi upozorili na tebe, ti i dalje spamaš i napadaš mene.



Naravno da je moguće, sve ostalo su opravdanja za loše rukovođenje posla. Ja radim bez greške posao kojim se bavim. Da imam webshop, itekako bih pazio na slike i opise artikala, jer to direktno utječe na moj jedini izvor zarade - kupce.

U svakom slučaju, kriva slika + nedostajući opis sadržaja paketa = fail s njihove strane, priča završena.
App i "zajebali" podrazumijeva da su išli s namjerom da te oštete, a to se iz njihovog odgovora vidi da nisu. Ovakvo pretjerivanje s tvoje strane jedino je pokazalo da si klaun u cijeloj priči ti...

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote